Mariusz Wojtanowski

 

+ 48 600 747 842
kontakt@mariuszwojtanowski.pl

ul. Połomińska 16,
40-585 Katowice

top

MASAŻ
LOMI-LOMI

Masaż Lomi-lomi – odprężenie i uzdrowienie poprzez hawajską tradycję

Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłego masażu Lomi-lomi, inspirowanego tradycją Hawajów, który przeniesie Cię w świat pełen relaksu, uwolnienia i uzdrowienia. Masaż Lomi-lomi, który wykonuję, jest przeprowadzany w formie rytuału, dbając o stworzenie atmosfery pełnej spokoju i troski.

Podczas sesji masażu Lomi-lomi jesteś przykryty pareo, a w tle płynie delikatna muzyka relaksacyjna, tworząc atmosferę idealną do odprężenia. Sesja odbywa się na stole do masażu, a na początku przeprowadzamy rozmowę, aby ustalić Twoje potrzeby, granice i otworzyć przestrzeń uzdrowienia.

Zachęcam Cię do zbudowania intencji i osadzenia się w oddechu, abyśmy mogli rozpocząć pracę na stole. Wykorzystuję obfite ilości ciepłego oleju, masując całe ciało (z wyłączeniem miejsc intymnych). Masaż Lomi-lomi pozwala na zbudowanie czucia ciała, uwolnienie blokad emocjonalnych, integrację z samym sobą oraz poczucie troski i zaopiekowania.

Podczas sesji ważny jest oddech, który wspiera cały proces, oraz moja obecność i uważność. Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której możesz całkowicie zrelaksować się i zaufać procesowi. Masaż Lomi-lomi może obejmować głębszą pracę z emocjami lub bardziej relaksacyjną formę, w zależności od Twoich potrzeb.

Cały rytuał jest zakończony oczyszczeniem przestrzeni za pomocą palo santo lub szałwi, a następnie dzielimy się krótką rozmową przy filiżance ciepłej herbaty. Sesja masażu Lomi-lomi trwa około 2 godzin, a koszt wynosi 320 zł.

Zapraszam Cię do doświadczenia tego wyjątkowego masażu, który pozwoli Ci odprężyć się, uzdrowić i poczuć się w pełni zaopiekowanym. To czas poświęcony tylko Tobie i Twojemu dobrostanowi.

Sesja trwa ok. 2h. Koszt 320 zł.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Body & Soul Healing

Mariusz Wojtanowski

ul. Połomińska 16, 40-585 Katowice
+ 48 600 747 842
kontakt@mariuszwojtanowski.pl

Polityka prywatności